judo klub vinkovci

Rezultati natjecanja 2010

Prvenstvo Slavonije i Baranje

Na natjecanju je nastupilo 96 natjecanja iz 5 klubova diljem Hrvatske (Požega, Osijek, belišće, Nijemci, Vinkovci). Najuspješniji su bili članovi Judo kluba „Auto Čuljak" Vinkovci osvojivši 18 odličja i to 7 zlatnih, 5 srebrnih i 6 brončanih, što je bilo dovoljno za osvajanje pehara za ekipno prvo mjesto.

Zlatna odličja osvojili su: Angela Gašparović, Tea Đurđica Zagorac, Ana Kobak, Sandra Kostelac, Dominik Dujmić, Marin Tomašević i Marko Bošnjak.

Srebrna odličja osvojili su: Ingrid Matanić, Sonja Martinović, Maria Šuker, Tena Aleksić i Luka Žurić.

Brončana odličja osvojili su: Katarina Mendeš, Paula Šuker, Filip Bobovec, Antonio Kalac, Matko Gagro i Tomislav Mikić.

Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke

Na natjecanju u sportskoj dvorani Krešimira Ćosića okupila su se 152 judaša iz 32 kluba diljem Hrvatske. Na natjecanju iz Judo kluba "Auto-Čuljak" Vinkovci nastupila su dva natjecatelja: Rozalija Pacek i Mihovil Stanković.

Srebrno odličje osvojila je: Rozalija Pacek

Brončano odličje osvojio je: Mihovil Stanković

11

Prvenstvo Hrvatske u judu za seniore i seniorke

Na natjecanju je nastupio 151 natjecatelj iz 29 klubova. Rozalija Pacek je u polufinalu pobijedila Karlu Butorin iz Dubrovnika, dok je finalnu borbu izgubila od Beate Guszak iz Zagreba te se morala zadovoljiti srebrnim odličjem. Martina je polufinalnu borbu izgubila od kasnije prvakinje, a borbu za brončano odličje okončala je pobjedom svladavši Ninu Čubrilo, predstavnicu zagrebačke „Mladosti".

Brončano odličje osovjila je: Martina Pacek

Judo turnir "Nijemci 2010"

Na natjecanju je nastupilo oko 200 natjecatelja iz 8 klubova iz Hrvatske. Članovi Judo kluba "Auto-Čuljak" Vinkovci osovjili su 49 odličja i to 16 zlatnih, 16 srebrnih i 17 brončanih. Neki su se natjecatelji borili u dvije uzrasne kategorije te su se dva puta penjali na postolje.

Zlatna odličja osvojili su: Iva Jukić, Leo Ćorluka, Luka Žurić, Ana Kobak, Sonja Martinović, Angela Gašparović, Tomislav Lolić, Marin Tomašević, Marko Bošnjak, Katarina Mendeš, Matej Balen, Tomislav Mikić, Ivan Zavišić, Ena Žokvić, Ivan Žokvić i Petra Antonela Fat.

Srebrna odličja izborili su: Jakov Vujeva, Marko Zagorc, David Firi, Filip Žokvić, Petar Bobovec, Olja Martinović, Tena Aleksić, Angela Gašparović, Sonja Martinović, Tea Đurđica Zagorac, Sandra Kostelac, Filip Marić, Ivan Zavišić, Andreja Gašparović, Martin Crnjak i Stipan Dolić.

Brončana odličja osvojili su: Tin Kelčić, Iva Jukić, Dario Zavišić, Goran Mijaković, Angela Gašparović, Paula Šuker, Dino Keškić, Matej Firi, Stipan Dolić, Luka Crnjak, Josipa Radović, Ante Čuljak, Toni Bajić, Matko Tomašević, Tena Aleksić, Ana Kobak i Sandra Kostelac.

Judo klub "Auto-Čuljak" Vinkovci osvojio je pehar za ekipno drugo mjesto.